Aktuality

- 2017 -

Světová výstava Lipsko
9.11.2017 - Ve čtvrtek se konala největší výstava roku - Světová výstava v Německu. Naši chovatelskou stanici zde reprezentovala Ayda majitelek Nasti a Ramony Vatter. Ayda si v konkurenci krásných fenek odnesla známku Velmi nadějná na 3. místě! Tímto krásným úspěchem také zakončila výstavní sezonu pro naši chovatelskou stanici.

Mezinárodní výstava Praha - 5.11.

5.11.2017 - V neděli na výstavu vyrazila druhá část našeho týmu - Kenny a Berta. Pro Kennyho to byla teprve druhá výstava a přesto se předvedl jako profík a zaslouženě dostal známku velmi nadějná 1 - jako předešlého dne oba jeho sourozenci. Bertička nastoupila na výstavu poprvé od doby, kdy porodila štěňata a to hned do třídy šampionů. O to větší byla radost, když získala ocenění V1, CAC, res.CACIB.

Mezinárodní výstava Praha - 4.11.

4.11.2017 - Sobotní výstava v Praze se stala dnem premiéry našeho odchovu ve třídě dorostu. Naši chovatelskou stanici zde reprezentovali rovnou dva sourozenci, Bertíček (Adalbert Venandi) a Sanynka (Annalisa). Oba dva ukázali, že se na výstavě ani trochu nebojí a oba dva byli oceněni známkou Velmi nadějná 1.
Majitelkám Renatě a Lindě moc gratuluji a děkuji za to, že mám tak skvělé majitele! Na fotce je Linda se Sany (nalevo) a Bertíkem (napravo).

Mezinárodní výstava České Budějovice

7.10.2017 - V Českých Budějovicích si svou výstavní premiéru užil další - již třetí - odchovánek z vrhu A. Tentokrát se v kruhu předvedl Kenny (Aiken Leannan). Kenny byl fantastický a pan rozhodčí Čestmír Šrámek na něm nešetřil slovy chvály. Ocenění - velmi nadějný. Což Kenny doopravdy je. Děkuji rozhodčímu za skvělé posouzení a Kennyho majitelům za péči, kterou Kenníkovi věnují.

SRA Frost

3.10.2017 - Naše odchovanka Ayda Santini's Legacy se třetího října zúčastnila speciální výstavy v Německu, kde od českého rozhodčího Leoše Jančíka získala ocenění Velmi nadějná 1!

Děkuji majitelům Nastasji a Ramoně Vatter za skvělou prezentaci Aydičky a za péči, kterou jí věnují.

Národní výstava Brno

23.9.2017 - V sobotu jsem jela podpořit Bertíčka (Adalbert Venandi) na jeho první větší výstavu. Bertík se krásně předvedl a paní rozhodčí Haně Ahrens (A) se moc líbil a tak dostal ocenění Velmi nadějný na 1. místě. Gratuluji majitelům a děkuji paní rozhodčí.

Další úspěch Áčkového štěňátka na výstavě

10.9.2017 - Pouhý týden po své první výstavě vůbec dokázal Bertíček (Adalbert Venandi) zopakovat a dokonce i vylepšit svůj předchozí úspěch. Na Oblastní výstavě psů ve slovenské Žilině získal ocenění Velmi nadějný na 1. místě a k tomu i místo 3. nějlepšího štěněte celé výstavy.

Výstavní premiéra vrhu A

3.9.2017 - První zářijová neděle se stala významným dnem pro dva z našich odchovánků z vrhu A - Bertíka a Aydu.

Ayda (Ayda Santini's Legacy) žijící v Německu u svého tatínka Flynna se úspěšně zúčastnila výstavy CAC Schaafheims s výsledkem Velmi nadějná na 1. místě. Se shodným výsledkem zabodoval i Bertík (Adalbert Venandi Santini's Legacy) na Krajské výstavě v Dolním Benešově. Děkuji oběma majitelům za prezentaci našich štěňátek na těchto výstavách!

Na fotografii je zachycen portrét hlavy Aydy.

12.8.2017 - Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav - Sobotu jsme strávili na výstavě v Boleslavi, kam se přijeli podívat i Kenny (Aiken Leannan) a Sanynka (Annalisa). Moc ráda jsem je zase viděla a těším se na další naše společná setkání!

23.7.2017 - Všechna štěňátka z vrhu A jsou již zadána.

Pokud máte zájem o štěně gordonsetra, v chovatelské stanici Scotch do pole pana Zdeňka Hejzlara jsou volní kluci k odběru (kontakt na chovatele: zdenekhej@gmail.com)

2.7.2017 - Téměř všechna štěňátka již odešla do nových domovů. Zatím nám doma dělají radost poslední tři - Bertík s Arwenkou, kteří budou odcházet později, a volný pejsek Gery (Algernon Santini's Legacy). Gery je mazlivý přítulný pejsek, se kterým nikdy není nuda a i on už se nemůže dočkat své nové rodiny. V případě zájmu mě prosím kontaktujte.

Máme posledního volného pejska jménem Algernon Santini's Legacy. Algernon je veselý kontaktní pejsek plný života. Má nádhernou výraznou hlavu a stejně výrazné pálení. Algernon je k odběru od 17. června.

Štěňátka slaví 4 týdny!!!!!!

Všechna jsou skvělá a úžasná a jeden jediný poslední pejsek hledá svou budoucí rodinu. Pro více informací mě prosím kontaktujte.

12.4.2017 - Štěňátka brzy budou mít dva týdny a pomalu začínají koukat na svět. Jeden chlapeček stále hledá svou budoucí milující rodinu. V galerii jsou nové fotografie: https://gordonsetters.rajce.idnes.cz/A_litter_Vrh_A/

Máme štěňátka!

18.4.2017 se nám narodilo krásných a zdravých 12 štěňátek gordonsetrů. Všichni včetně maminky Berty skvěle prospívají a rostou. Máme zatím ještě pár volných pejsků.

Březost potvrzena!

17.3.2017 - Dnes byla ultrazvukem potvrzena Bertiččina březost! Přepokládaný datum narození štěňat je okolo konce dubna.

Jestliže máte zájem, napište mi prosím na mail (v kontaktech) nebo zavolejte.

Krytí

17.2.2017 jsme se vydali do St.Goarshausen, městečka ležícího u řeky Rýn, do chovatelské stanice Flynnrock's. Naším cílem bylo nakrýt Bertičku Flynnem, nádherným šestiletým gordonem. Vše probíhalo hladce a brzy jsme měli nakryto. Následující den jsme ještě překryli a nyní můžeme pouze čekat na ultrazvuk a doufat.

11.12.2017 - Pomalu se blíží doba Bertina dalšího hárání. Bohužel náš předchozí výlet za Jay Jayem ( Fairray Comedian To Forrester's) skončil neúspěšně, vydáme se někdy v lednu/únoru znovu na krytí. Budeme doufat, že tentokrát nám příroda bude přát více štěstí a Berta zabřezne. Brzy uveřejním i nového krycícho psa.

Pokud již nyní máte zájem o štěňatko z tohoto vrhu nebo pokud vás cokoliv kolem Berty či krycího psa zajímá, kontaktujte mě, rádá zodpovím jakékoliv vaše dotazy.